Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist
10 kasulikku cbg ja fulviinhappe omadust

10 potentsiaalset kasu CBG-d (kannabigerool) ja fulviinhapet sisaldavatest toidulisanditest

1. Põletikuvastased omadused: CBG on näidanud potentsiaali põletikuvastase ühendina, aidates võimalikult palju vähendada kehas põletikku.

2. Närvirakke kaitsvad omadused: CBG-l võib olla närvirakke kaitsvad omadused, mis tähendab, et see võib aidata kaitsta ja toetada ajurakkude tervist ning närvisüsteemi funktsiooni.

3. Tuju reguleerimine: CBG-l tundub olevat meeleolu reguleerivad toimed, pakkudes potentsiaalset tuge meeleoluhäiretega, nagu ärevus ja depressioon, võitlevatele inimestele.

4. Valu leevendamine: CBG võib toimida loodusliku analgeetikumina, aidates valu ja ebamugavust leevendada, muutes selle potentsiaalselt kasulikuks kroonilise valu all kannatavatele inimestele.

5. Antioksüdantne toime: CBG-l ja fulviinhappel on mõlemal antioksüdantsed omadused, mis aitavad kaitsta keha oksüdatiivse stressi ja vabade radikaalide poolt tekitatud kahjustuste eest.

6. Seedimise toetamine: Fulviinhape on näidanud, et aitab tasakaalustada seedimist ja toitainete imendumist, aidates seeläbi seedetrakti tervist ja üldist seedimist.

7. Toitainete parem imendumine: Fulviinhappel on võime suurendada toitainete imendumist, mis on kasulik inimestele, kes soovivad oma toitainete tarbimist toidust või toidulisanditest optimeerida.

8. Detoksifikatsiooni toetus: Fulviinhappele on omastatud keha toetavad organismi puhastavad omadused, vabastades keha toksiinidest ja erinevatest raskemetallidest.

9. Seedetrakti mikroobide tasakaal: Nii CBG kui ka fulviinhapet on uuritud nende potentsiaalse toetuse osas tervisliku soolebakterite tasakaalu saavutamisel, soodustades soolestiku tervist ja üldist heaolu.

10. Potentsiaalsed vähivastased omadused: Kuigi uuringud on alles algusjärgus, on CBG ja fulviinhappel olnud mõningaid paljulubavaid vähivastaseid omadusi esialgsetes uuringutes, viidates nende potentsiaalile täiendavate ravimeetoditena vähiravis.

Kõigi nende potentsiaalsete omadustega tutvumiseks katseta, meie e-poes saadaval olevat Trinerot. Anna meile ka tagasisidet, kuidas Trinero sulle meeldis ja millist mõju märkasid.

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus