Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist

Eesti meeskond

Esimene tutvus Black Stuffiga sai tehtud 2020a kevadel. Pärast enda peal katsetamist sai selgeks, et see on just see toode, mida tahame eesti inimesteni tuua. Esmane abi, mida Black Stuff meile pakkus oli erinevatest seede- ja nahaprobleemidest vabanemine.​

Meie peamine eesmärk on läbi oma tegevuse tõsta inimeste teadlikkust ja aidata neil taastada oma organismis täiuslik tasakaal.​

Tänapäeval on haige olemine kujunenud normaalsuseks. Seedeprobleeme peetakse juba tavapäraseks igapäeva osaks. Tegelikult peidab nende taga end aga organismi tasakaalutus. Meie eesmärgiks on aga muuta terve olemine taas normaalsuseks.

Oma unistustes loodame, et tulevikus on mullad taas nii toitainerikkad ja pestitsiidivabad, et me ei peaks tarbima Black Stuff ja teisi toidulisandeid, vaid saame kõik vajaliku kätte puhtas mullas kasvanud taimedelt.

Asutajad


GWS BIOTEC OÜ on Tallinnas alguse saanud ettevõte. Viimased aastad oleme pidevalt töötanud selle nimel, et luua midagi, mis pole mitte ainult parem, vaid erineb ka praegu turul olevatest toodetest. Oleme väga uhked, et oleme oma tooted ise välja töötand, mitte lihtsalt ei tooda neid.

Oleme alati õelnud: "Kui mõistate loodust, siis pole imesid olemas.".

Koostöös Innovaatsilise Biomeditsiinitehnoloogia Instituudiga ühendasime nende teadmised ja üle 25 aasta pikkuse kogemuse biomeditsiinivaldkonnas oma inseneri-, põllumajandus- ja füüsikalise taustaga ning avastasime looduse kõige paremini hoitud saladused. Kombineerisime need teadmised oma visiooniga, et luua tooteid, mis on suunatud terviseprobleemide lahendamiseks ja millel puudub praegu tavapärane meditsiiniline ravi.

Valmistame kõik oma projektid Innovaatilise Biomeditsiinitehnoloogiate Instituudis (www.iibt.eu), kus on kõrgeima hea tootmistava (GMP) standardid ja pika ajalooga looduslike koostisosade kasutamine tervisega seotud probleemide raviks. Meie tooteid on uuritud ja testitud Hamiltoni laboris, Auctoritase laboris, Riia Stradinsi Meditsiiniülikooli haiglas, Läti Ülikoolis ja Läti maa- ja tehnoloogiaülikoolis.

Anna tagasisidet:

Kui tõenäoliselt soovitaksid Black Stuffi tooteid oma tuttavatele?

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus