Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist

Ka sinu koer väärib paremat tervist

Meil on heameel, et oleme saanud tänu Black Stuffile teieni tuua toidulaualt puuduoleva osa ja seeläbi ka paljusid aidata.

Ka sinu parim sõber väärib parimat. Suurima rõõmuga teatame, et alates tänasest on sul võimalik Black Stuffi anda ka oma koerale, talle meelepärase maiusena.

Oleme turule toonud Black Balance'i, mis hoolitseb loomade soolestiku heaolu eest, tasakaalustades nende soolestiku mikrobioomi. Toode on välja töötatud kase ja musta pässiku ekstrakti abil.

Nii nagu inimestel, on ka loomadel üha enam probleeme soolestiku ja kõhuga. Soolefunktsioonis on olulised nii prebiootikumid kui ka probiootikumid ning Black Balance on väga tugev prebiootikum, mis soodustab kasulike mikroobide elujõudu.

Loomulikus elupaigas pakub loodus loomadele humiin-ja fulviinhappeid vee ja toidu kaudu, kuid koduloomadel on juurdepääs ainult toidule, milles eelpool nimetatud happeühendid peaaegu puuduvad. Seda toodavad mikroobid ja eriti ebapiisavat mikroobide aktiivsust leitakse üheaastaste põllumajandustoodete kasvukeskkonnas.

Meie toode sisaldab lignofenooli, mis on saadud kasepuidust, ja sellele on lisatud ka musta pässikut, et suurendada toote fulviinhappe sisaldust. Ekstraheerime puidust kõige puhtamat lignofenooli, sest sinna koguneb ligniin, mis sisaldab kõiki elutähtsaid aineid, mis on puul vajalike rakkude säilitamiseks, kaitstes end vabade radikaalide eest, näiteks päikesekiirguse jms eest.

Toote 3 kõige olulisemat omadust on:

1. Parandab mao ja soolestiku mikrobioomi tööd;

2. Parandab toitainete imendumist seedetraktist;

3. Eemaldab kehast raskemetallid ja vabad radikaalid.

Läti Maaülikooli hobuste kliiniku veterinaararstid testivad hetkel toodet hobuste maohaavandite sündroomi profülaktika ja ravi osas. Esialgsed tulemused näitavad lamerakuliste ja näärmeliste maohaavandite olulist paranemist ja isegi täielikku paranemist pärast 3-kuulist prooviperioodi. Toote kasutamine on näidanud ka profülaktilisi omadusi, kuna hobustel, kes olid katseperioodil kannatanud reisimis- ja võistlusstressi all, uusi kahjustusi ei täheldatud. Lisaks teatati, et hobused on nüüd töötamise ja võistluste ajal vähem stressis ning nad on vastupidavamad. Enne ja pärast toote kasutamist tehtud vereanalüüsid ei näidanud kahjulikke mõjusid ja kliinilisi kõrvaltoimeid pole siiani täheldatud.

Tänapäeval on soole mikrobioomi olulisusest kõigi haiguste osas üha laiem teadlikkus ning tehakse ka laiemaid uuringud. Isegi kaasaegse meditsiini isa Hippokrates viitas juba 2000 aastat tagasi, et kõik haigused algavad soolestikust.

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus