Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist

Korduma kippuvad küsimused

BLACK STUFF on meie toidulaualt puudu olev osa - toidulisandi kujul. BLACK STUFF tasakaalustab meie organismi, viies kehast välja kahjulikke aineid ja samal ajal aidates kehal vajalikke vitamiine ja mineraale paremini omastada. BLACK STUFF on looduse enda looming, mis ringleb mulla elutsüklis, et toita mullas olevaid mikroobe ja õigeid baktereid, sidudes mikroelemente rakutasandil hõlpsasti kättesaadaval kujul.

Uuringute tulemused on näidanud, et BLACK STUFF on üks tugevamaid teadaolevaid antioksüdante ning on meie toidusedeli väga oluline osa.

BLACK STUFF aitab hoida soolestiku mikroobset keskkonda tasakaalus ning loob tingimused toitainete, antioksüdantide, rasvhapete ja mineraalide paremaks imendumiseks ja manustamiseks rakutasandil.

Trinero koosneb: kannabinoididest + polüfenoolidest + fulviinhappest + humiinhappest.

Trinero on loodud neile, kes soovivad kannabinoidide toimet suurendada Black Stuffiga. Ühendades need kaks, toetavad nad üksteist ja tuntavad mõjud on tugevamad kui eraldi tarbides. Lisaks Black Stuffi mõjule on kliendid märganud, et Trinero:

Vähendab stress
Parandab und
Taastab söögiisu

Meie toit ei ole enam sama, mis 20 aastat tagasi. Kaasaegsed põllumajandustavad on meie mullast eemaldanud huumuse. Selle tõttu ei saa loomad ja inimesed enam oma tavapärasest toidust piisavas koguses humiinaineid. Nende ainete puudumisel ei ole keha võimeline ennast vitamiinide ja mineraalidega tõhusalt toitma. See võib kaasa tuua aga mitmeid erinevaid tervisemuresid.
Uuringud on hinnatud, et kui mulla huminainete protsent langeb alla 2%, siis ei suuda pinnas põllukultuuride kaudu elusorganismidele vajalikku kogust pakkuda. Huumusprotsent on näiteks Indias 0,4%, Mehhikos 0,6% ja Euroopas keskmiselt 1,6–1,9%.

Täna seisame silmitsi elustiilihaigustega. See on fakt! Tüüpiline lääne elustiil koos töödeldud toiduainetega, täisväärtuslike tervislike toitude puudumine, liigne toetumine ravimitele ja antibiootikumidele, alkoholi ja narkootikumide sage tarvitamine, keskkonna saastatus, ületreeningud ning kõrge emotsionaalne ja / või füüsiline stress tekitavad vabu radikaale, mis tuleks organismist välja viia.

Black Stuffis sisalduvad fenoolid(11454mg/100g) sisaldavad suures koguses antioksüdante, mis kaitsevad nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptoreid, neutraliseerides vabu radikaale ning reguleerides samal ajal oksüdatiivset stressi.

Meie praegune dilemma on võrreldav kolmejalgse tööriistaga, tuntud ja tuttavad vitamiinid ja mineraalid on kaks jalga. Ilma kolmanda jalata, s.t taimsete fütokemikaalideta, see kolme jalaga tool püsti ei seisa ja rikub looduse habrast tasakaalu. Fütokemikaalid tugevdavad immuunsust ja hormonaalseid süsteeme ning on meie dieedis puudu olev osa - mida paljud selgelt kogevad tõsiste ja mitmekesiste terviseprobleemide ilmnemisel. BLACK STUFF on see kolmas jalg, mille peame oma elustiiliga ühendama, et meie keha saaks püsida terve ja tasakaalus.

BLACK STUFF koosneb patendeeritud ainest - HUFULAC-ist®, mis on puu ja musta pässiku (chaga) ekstrakti looduslik ühend, mis sisaldab suures koguses humiin- ja fulviinhappeid ning ka polüfenoole (lausa 11454mg/100g!)


Fenoolid sisaldavad palju antioksüdante, kaitstes nii rakumembraane kui ka rakumembraani retseptoreid, neutraliseerides vabu radikaale ning reguleerides samal ajal oksüdatiivset stressi.

Nii palju kui on inimesi on ka erinevaid tarbimis-, toitumis- ja liikumisharjumusi ning selle tõttu on ka Black Stuffi tuntavad mõjud iga inimese puhul erinevad. Sellest lähtuvalt ei saa me kellelegi kindlaid tulemusi lubada, kuid peamised märgatavad muutused tarbijatel on olnud, et Black Stuff:

Annab kehale lisaenergiat.

Leevendab unehäireid.

Vähendab liigesevalusid.

Leevendab nahaprobleeme.

Parandab seedetrakti tööd.

Stabiliseerib veresuhkrut.

Stabiliseerib raua taset organismis.

Tõstab vastupanuvõimet haigustele.

Kiirendab vigastuste paranemist.

Aitab treengingutest kiiremini taastuda.

Me kasutame sõna "võib" väga sihipäraselt. Tegu ei ole ravimiga, vaid toidulisandiga ja selle tõttu ei saa me väita, et Black Stuff teeb ühte või teist. :)


90-päevast kuuri tuleks korrata 2-3 korda aastas. See on minimaalne aeg, mis kulub keha ühe oluliseima raku, erütrotsüütide täielikuks taastumiseks.

Kuna aga elame kaasaegses keskkonnas ja meid ümbritseb palju kahjulikke aineid, nagu mürgised gaasid ja saasteosakesed tänavatel ning ületöödeldud toit, mida tarbime, siis usume, et BLACK STUFF peaks olema osa meie kõigi igapäevaelust. Praeguse igapäevase toitumise juures ei suuda me omastada piisavalt polüfenoole, humiinhapet ja fulviihapet, et tagada meie kehas toimuvate keemiliste protsesside täielik toimimine.

Kapsel - loodud tegusale inimesele tarbimiseks nii, et see oleks mugav ja praktiliselt vaevatu tegu. BLACK STUFFi sisaldav kapsel on toodetud laktoosivabast materjalist ning on lisaks täielikult vegan toode.

Pulber - loodud valikuid eelistavale inimesele, kes soovib BLACK STUFFi kasutada jookide, söökide sees aga ka näiteks lokaalselt. Kergelt vaniljemaitseline pulber on vees hästi lahustuv ning on suurepärane lisa hommikusele kohvile või smuutile. Tänu toote heale põletikuvastasele toimele saab seda kasutada lokaalselt näiteks suu- ja kurguhaavandite leevendamiseks ning näonaha turgutamiseks. Pulbri kergelt vaniljene maitse on peaaegu märkamatu, pulbri positiivne mõju on aga märgatav! ;)

Kuna iga inimese verepilt on erinev siis ei saa me lubada kindlaid tulemusi ega võimalikke kõrvalmõjude puudumist. Organismi puhastav toime võib näo- ja kaelapiirkonnas välja tuua punnid, mis viitavad puhastusprotsessile - keha üks viis väljutada mürkaineid. Punnide ilmnemisel jätkata kuuri sama kogusega või vähendada kogust poole võrra. Ilmnenud punnid on normaalsed ning kaovad, kui keha on mürkainetest suuremas osas vabanenud. BLACK STUFF tugevdab kehas olevaid "häid" mikroobe, surudes samal ajal välja "halbu". Seedesüsteemi tasakaalu saavutamise ajal võib algul esineda kõhulahtisust, mis on normaalne ning möödub paari päeva jooksul.

BLACK STUFF ei põhjusta koos teiste ravimitega allergilisi reaktsioone, anafülaktilist šokki ega oma embrüotoksilisi omadusi.

TRINERO ei sobi kanepitee sisalduse tõttu rasedatele ja imetavatele emadele, südameprobleemidega inimestele ja inimestele, kes kasutavad antidepressante.

Tihti räägime me Black Stuffi kasulikkusest mikrobioomile, sealsest tasakaalust ning, et sealt saavad paljud asjad alguse. Aga mis see täpsemalt on?

Mikrobioom on "äsja avastatud organ", kuna selle olemasolu polnud laialdaselt tunnustatud enne hiliseid 90ndaid kui Joshua Lederberg, andis sellele nime ja tõi välja inimese keha asustavate mikroorganismide märkimisväärse tähtsuse inimese tervisele.

Kõige rohkem mikroorganisme on inimese seedetraktis, kus selle kooslust mõjutab vanus, geneetika, elustiil, ravimid, haigused, dieet jpm. Mikrobioom on inimese mikroorganismide geneetilise informatsioon kogum, mis elab koos inimesega ja ei põhjusta tasakaalus olles haigestumist.

Inimese keha sisaldab üle kümne korra rohkem mikroobseid rakke kui inimese enda keharakke. Mikrobioomi kaal on aga kõigest 1-3 kg, olenevalt inimesest.

Normaalne seedetrakti mikroobikooslus on mitmekesine ja tasakaalustatud. Mikroobikoosluse tasakaalu häirega seostatakse erinevaid seedetrakti haigusi nt: haavandiline koliiti, ärritunud soole sündroomi, diabeeti, allergiat, jt kroonilisi haigusi.

Lisaks on leitud, et ülekaal ja mikrobioomi mitmekesisus mis tuleneb suuresti toidulaua mitmekesisusest on omavahel tugevalt seotud.

Katsete käigus võeti ülekaalulistelt ja kõhnadelt identsetelt kaksikutelt soolestiku mikrofloora koosluse proove ning leiti märkimisväärseid erinevusi nende koostises. Ülekaalulisust on seostatud mikrofloora tasandil olevate erinevustega ja oluliselt vähenenud bakterite mitmekesisusega.

Mikrobioomi kõige olulisem aspekt meditsiinis võib olla selle võimalik mõju autoimmuunhaigustele nagu diabeet, psoriaas, Crohni haigus, autoimmuunne uveiit, reumatoidartriit, lihasdüstroofia, polüskleroos, fibromüalgia ja võimalik, et see omab rolli ka mõnede vähktõvede kujunemisel. Mõned mikroobid võivad muuta ka ajus leiduvaid neurotransmittereid, seetõttu võime nende abil saada leevendust skisofreenia, depressiooni, bipolaarse häire ja teiste neurokeemiliste tasakaaluhäirete vastu.

Traditsiooniliselt vaadeldakse immuunsüsteemi organite, kudede, rakkude ja molekulide komplekse kogumikuna, mis koos tegutsedes eemaldavad haigustekitajaid.

Mikroobid arenevad immuunsüsteemiga kõrvuti ja kontrollivad seda. On teada, et mikroobivabadel loomadel, kes on sündinud ja kasvanud täiesti steriilses keskkonnas, on immuunsüsteem välja arenemata.

Näiteks tüüp I diabeet on autoimmuunhaigus, mis on korrelatsioonis paljude soodustavate teguritega. Nendeks teguriteks võivad olla kõrvalekalded soole mikroflooras, lekkiv soole limaskesta barjäär või sisemised erinevused immuunvastuses. Mitmed diabeedi loommudelid näitavad bakterite rolli haiguse avaldumises.

Tervete ja autoimmuunhaigusega laste soolestiku mikrofloora koosluse DNA järjendamisel on nende mikrobioomist leitud mitmeid erinevusi. Autoimmuunsetel lastel on võrreldes tervete lastega ebastabiilsem mikrobioom, märkimisväärselt vähenenud liikide mitmekesisusega.

Peale nelja aasta pikkust Black Stuffi kasutamist tehtud mikrobioomi uuring näitas, et inimese soolestikus oli kaks korda rohkem erinevaid liiki baktereid kui keskmisel inimesel. Lisaks sellele leiti baktereid, mis ei ole omased lääne dieedile vaid hoopis Amazonase vihmametsas elavatele põliselanikele. Lisaks, tähendab see, et Black Stuffis sisalduvad ained loovad soolestikus keskkonna, kus suudavad ellu jääda elutähtsad bakterid, mis muidu ei suudaks tänapäeva elustiiliga säilida.

Mikrobioomi külluse ja tasakaalu säilitamine on äärmiselt oluline. Tihti ei ole ka sümptomiks puhitus või kõhuvalu, vaid hoopis mõni muu terviseprobleem mida ei seostakski alguses seedesüsteemiga. Ka sinu terviseprobleemid võivad olla seotud mikrobioomiga. Proovi Black Stuffi ja veendu!

BLACK STUFF sisaldab huumust, millest fulviinhapet 75% ja humiinhapet 25%.

Fulviinhape on lühikese ahelaga molekul, mille molekulmass on madal, värvus kollane ja lahustub nii happelises kui ka leelises keskkonnas. See on mulla osa, mis vastutab mineraalide kelaatimise (metallide haaramise) eest ja nende ülekandmise eest elusorganismile. Fulviinhape on ainulaadne oma kelaatimisvõime poolest, kuna see püüab kinni eluks olulisi mineraale ja annab neile elektrilaengu, et organism saaks neid hõlpsasti omastada. Mürgised metallid on samuti kelaadid, kuid need on neutraalselt laetud ja neil on raskusi elusorganismi sisenemisega. Fulviinhape aitab organismist väljutada raskmetalle, mis sinna siiski sattuda võivad.

Humiinhape on pika ahelaga molekul, mille molekulmass on kõrge, tumepruun ja lahustub leelises lahuses. See on mulla osa, mis vastutab komposteerimise ja toitainete mullast elusorganismi viimise eest.

Fenoolid parandavad tervist, kuna on äärmiselt tugevad antioksüdandid. Polüfenoolid on taimsed metaboliidid. Neid saab oksüdeerida kinoonideks kas spontaanselt molekulaarse hapniku juuresolekul või ensümaatiliselt, mida vahendavad väga erinevad mikroorganismid. Nad neutraliseerivad rakkude metabolismi kõrvalsaadusena tekkivate soovimatute hapnikuradikaalide hävitavat reaktsiooni. Sellisena parandavad nad rakkude tervist, millest on kasu peaaegu kõikidele kehasüsteemidele. Antioksüdandid on immuunsüsteemi optimaalseks toimimiseks eriti olulised!

Fenoolid on osa taime loomulikust kaitsest päikese ultraviolettkiirguse (UV) kiirguse vastu. Epidemioloogilised uuringud viitavad kindlalt sellele, et taimsete polüfenoolide rikka toidu pikaajaline tarbimine pakub kaitset vähktõve, südame-veresoonkonna haiguste, diabeedi, osteoporoosi ja neurodegeneratiivsete haiguste eest.

Ligniin on komplekssete orgaaniliste polümeeride klass, mis moodustavad taimede ja puude tugikudedes olulisi struktuurimaterjale. Ligniinid on eriti olulised rakuseinte moodustamisel, eriti puidus ja koores, kuna need annavad jäikuse ega mädane kergesti. Ligniin võib olla abiks rasvumise, diabeedi, tromboosi, viirusnakkuste ja vähi ravis.

Ligniini täpne keemiline struktuur ei ole teada nii selle keerulise polümeerse olemuse kui ka makromolekuli paigutusega seotud juhusliku sidestuse astme tõttu.

Kõiki meie tooteid (v.a Trinero) võivad tarbida rasedad ja imetavad emad.

Black Stuffi puhul ei ole tegemist konkreetselt vaid keha puhastava toidulisandiga, vaid hoopis osaga toidust, mis mulla vaesuse tõttu meie toidulaualt puudu on. Kui meie mullad oleks vitamiinide ja mineraalide rikkad, siis peaks Black Stuffis sisalduvad ained meile nagunii toidus olemas olema ja loomulikul teel keha puhastama ja toetama.

TRINERO ei sobi kanepitee sisalduse tõttu rasedatele ja imetavatele emadele, südameprobleemidega ja inimestega kes kannatavad antidepressantide.

Meil on väga hea meel, et oled huvitatud meie toote turvalisusest, sest meie oleme ka!
Me oleme oma tootega läbinud suurel hulgal uuringuid. Nii selle mõjust organismile kui ka ainetest endast. Kahjuks on aga suur osa uuringutest ja nende tulemustest inglise või läti keeles. Kui midagi jääb arusaamatuks, siis oleme ühe e-kirja kaugusel!

Labori tulemused leiab siit: https://docs.google.com/document/d/1Gm-Gyly-AuqI3oedyeEGERqCpyS5_U-fV9UWs_bvV0I/edit?usp=sharing

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus