Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist
C vitamini blogi postituse pilt

Black Stuff on saadud männikoorest ja mustast pässikust.

See on toode, mis keskendub veresuhkru reguleerimisele ja vitamiinide ning mineraalide imendumisele. Selle võime parandada veresuhkru imendumist seedesüsteemis võib olla eriti kasulik inimestele, kes peavad oma veresuhkru taset regulaarselt kontrollima.


Black Stuffi koostisosade ligniini ja fulviinhappe kõige olulisemaid eeliseid on nende võime reguleerida veresuhkru imendumist just seedesüsteemis - seal kus kõik alguse saab. Kas teadsid, et 25% maailma elanikkonnast kannatab haiguse all, mis on ilmselt üks suurimaid pandeemiaid maailma ajaloos? Selleks on rasvmaksa haigus. Seda ei põhjusta mitte ainult liigne alkohol, vaid ka liigne suhkur. Black Stuff  mõjutab kindlaid ensüüme, mis on vastutavad suhkru lagundamise ja imendumise eest, vähendades seeläbi üleliigse suhkru hulka vereringes. See aitab hoida veresuhkrut tervislikul tasemel ning takistab suhkru ja C-vitamiini konkureerivat imendumist.


Regulaarne liigse suhkru tarbimine vähendab C-vitamiini imendumist, sest nii suhkur kui ka C-vitamiin konkureerivad seedesüsteemis imendumise eest. Kuid Black Stuff'is leiduv ligniin võib aga aidata ära hoida seda konkurentsi.


Meie organismile näivad suhkur ja C-vitamiin peaaegu samasugused välja, kuid kahjuks on imendumises suhkur võidukam. 


Näiteks, vaadates nende kahe elemendi molekulaarstruktuuri:

Glükoos ja C vitamiin

Kas märkad vahet?

Lisaks kaitseb Black Stuff maksarakke ja aitab säilitada tervislikku maksafunktsiooni. Maks on seedesüsteemis oluline organ, mis hõlbustab ainevahetust, toksiinide eemaldamist ja toitainete imendumist. Toode, mis soodustab maksa tervist, võib oluliselt mõjutada ka üldist tervist ja keha funktsioneerimist.

Kui meie keha seedib suhkrut ja C-vitamiini sarnaselt, siis võib see tekitada probleeme. Siin on viis peamist probleemi, mis on seotud C-vitamiini puudusega:

  1. Nõrgenenud immuunsus: C-vitamiin on oluline osa immuunsüsteemi toimimisel ja kaitsmisel infektsioonide vastu. C-vitamiini puudus võib viia immuunsuse nõrgenemiseni, suurendades keha vastuvõtlikkust viiruste, bakterite ja teiste patogeenide suhtes.

  1. Aeglasem haavade paranemine: C-vitamiin on vajalik kollageeni tootmiseks, mis on oluline kudede paranemise ja taastumise jaoks. Selle vitamiini puudus võib mõjutada haavade paranemise protsessi, muutes selle aeglasemaks ja keerulisemaks.

  1. Suurenenud väsimus ja nõrkus: C-vitamiin osaleb keha energiatootmises. Selle puudus võib põhjustada väsimust, nõrkust ja üldist energiataseme langust.

  1. Halb suuhügieen: C-vitamiin on oluline igemepõletiku ennetamiseks ja igemete tervise säilitamiseks. C-vitamiini puudus võib põhjustada hambakaariest, igemete veritsust ja muid suuhügieeni probleeme.

  1. Tuju ja vaimse tervise halvenemine: C-vitamiin on seotud serotoniini tootmisega, mis mõjutab meeleolu ja vaimset heaolu. Pikaaegne C-vitamiini puudus võib kaasa tuua depressiooni, ärevuse ja väsimuse.

Lisaks eelnevalt mainitule tasub märkida, et inimesed ja merisead on ainsad imetajad, kes ei suuda C-vitamiini ise sünteesida ja sõltuvad selle saamisest toidust. See tähendab, et peame tagama piisava C-vitamiini tarbimise toidu või toidulisandite kaudu.

C-vitamiini puudus võib mõjutada mitmeid keha funktsioone, sealhulgas kollageeni moodustumist ja kaltsiumi imendumist. Kollageen on põhiline valk, mis moodustab luud, kõõlused, naha ja muude kudede struktuurid. Madal C-vitamiini tase takistab normaalset kollageeni sünteesi, mis võib viia osteoporoosi ja liigesehaiguste tekkeni.

Osteoporoos on seisund, kus luude tihedus hõreneb, muutes need hapraks ja kergesti murduvaks. C-vitamiini puudus võib mõjutada luude moodustumist ja parandamist, suurendades seeläbi osteoporoosi riski. Lisaks võib C-vitamiini puudumisel väheneda kaltsiumi imendumine toidust, mis võib mõjutada negatiivselt luude tervist.

Lisaks luude tervisele on C-vitamiin oluline ka liigeste tervise jaoks. See on vajalik tervislike liigese sidemete ja kõhre säilitamiseks, mis tagavad sujuva liikumise ja kaitsevad liigeste struktuure kahjustuste eest. C-vitamiini puudus võib põhjustada liigesevalu, põletikku ja muid liigese probleeme.

Seetõttu on oluline tagada piisavad C-vitamiini varud luude tiheduse säilitamiseks, osteoporoosi ennetamiseks ja tervete liigeste säilitamiseks. Selle saavutamiseks soovitatakse igapäevasesse toidusedelisse lisada C-vitamiinirikkaid toiduallikaid, nagu tsitrusviljad, marjad, melonid, rohelised lehtköögiviljad, paprikad ja brokoli.

Black Stuff pakub tervisele täiendavaid eeliseid. See aitab keha  puhastada, eemaldades toksiine ja raskemetalle, ning selle antioksüdant- ja põletikuvastased omadused aitavad kaasa üldisele heaolule ja vähendavad põletikku.

Tasakaalus mikrofloora võrdub tervislik sina!

Allikad:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3203267/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6151376/
https://nutritionandmetabolism.biomedcentral.com/articles/10.1186/1743-7075-8-74

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus