Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist
Viis kasuliku fulviinhappe omadust

Kui sind köidavad tervise- ja heaolutrendid, siis oled tõenäoliselt kuulnud ka fulviinhappe(fulvohape) nimelisest ühendist. Kui aga termin on võõras, siis nüüd on aeg ennast selle tähendusega kurssi viia. Nii rikastad enda tervisealaseid teadmisi ja saad ette võtta teekonna tervema elu suunas. Fulviinhappel ei pruugi toidulisandite maailmas olla kõige kõlavam nimi, kuid see on kahtlemata mainimist väärt. Alt leiad viis huvitavat fakti fulviinhappe kohta, mille teadmine sulle kasuks tuleb.


  1. Terve soolestiku võti

    Teadagi, saab hea tervis alguse soolestikust, kuid soolestiku optimaalse tervise saavutamine pole sugugi lihtne. Soolestikus elab lugematu arv mikroorganisme, nii kasulikke kui kahjulikke ning seetõttu võib tasakaalu loomine olla keeruline. Õnneks on fulviinhape abiks, suurendades heade bakterite arvu ja taastades seeläbi tervisliku bakterite taset soolestikus.

  2. Aitab toitaineid paremini omastada

Keha vajab edukaks toimimiseks toitaineid, kuid halvad valikud ja ebatervislik eluviis võivad põhjustada puudujääke. Uuringud näitavad, et ka siinkohal võib fulviinhappest abi olla. Tänu võimele meelitada ligi elektrolüüte (ja muid mikroelemente) ning transportida kogu kehasse toitaineid, võib fulviinhape tagada toitainete parema imendumise. Ühtlasi, suurendab see organismi võimet võidelda põletikega, aidates seeläbi kaasa tugevama immuunsüsteemi loomisel.

  1. Tõstab energiataset

Tunned, et energiat napib? Fulviinhappest võib ka selle probleemi puhul kasu olla. Fulviinhappel on võime vähendada vabade radikaalide kahjustusi ja leevendada põletikke. Kui sinu elus on olnud stressirohke aeg, soovitame võtta kasutusele fulviinhappe. Sealjuures tuleb tähelepanu pöörata ka happe kvaliteedile. Mõned tootjad kasutavad toodete valmistamisel keemilist ekstraheerimist ja plastpakendeid, mis võivad põhjustada fulviinhappe toksilisust.

  1. Hea mõju aju tervisele

Fulviinhappel on täheldatud teatud neurokaitse omadusi. See tähendab, et fulviinhape võib kaitsta kognitiivsete häirete ja neurodegeneratiivsete haiguste, näiteks Alzheimeri tõve eest. Fulviinhappe tõhususe kindlaksmääramises on veel palju teha, kuid esialgsete uuringute tulemused on väga paljulubavad.

  1. Aitab toksiinidest vabaneda

Ebatervislike harjumuste tõttu võime vahel vajada teatud tüüpi võõrutusravi ja jällegi on fulviinhape abiks. Sel on võime siduda ja eemaldada kehast nii viiruseid, toksiine kui raskmetalle. Fulviinhape aitab vabaneda kogunenud toksiinidest, mistõttu võib märgata nii energiataseme, tuju kui ka unekvaliteedi tõusu.

Black Stuff’i pulber koosneb 75% ulatuses fulviinhappest, seega kui soovid oma vitamiini riiulit fulviinhappega täiendada, siis leiad meie tooteid siit.

Allikas: AACP Connect - Pharmacists Help People Live Healthier, Better Lives.Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus