Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Jätka ostmist
Black Stuff pulber

Black Stuffi prebiootilise pulbri mitu nägu

 

Tutvustan meie kõige mitmekülgsemat toodet, Black Stuffi prebiootilist pulbrit. Seda saab kasutada nii seespidiselt kui ka välispidiselt. 

Loetlen siia mõned huvitavad kasutusviisid, millest ehk hea snitti võtta.

  • Seespidisel kasutamisel, lisa pulbrit nt oma hommikukohvi sisse(minu lemmik viis pulbri manustamiseks), smuuti sisse, tee sisse, pudru sisse või hoopis mõne mahla sisse. Lisaks olen ise teinud selliseid tervislikke energiapallikesi, kuhu lisan siis Black Stuffi pulbrit, datleid, toorkakaod, erinevaid pähkleid ja kookoshelbeid. Need tulevad nii maitsvad, et raske on vastu panna nii endal kui ka lastel. Muidu üldiselt võid pulbrit segada ja lisada vastavalt sellele, millised on sinu söömis- ja joomisharjumused. 
  • Välispidiseks kasutamiseks sega pulber veega ja pane nt pihustiga pudelisse ning kasuta päikesekaitsena päikesekreemi asemel. Mulle meeldib selline päikesekaitse kõige rohkem just sellepärast, et tean täpselt, mis seal sees on ning saan olla kindel, et see on 100% ohutu nii mulle kui ka minu lapsele. Ainus miinuskoht on see, et seda lahust tuleb tihedamini peale kanda. Teine viis pulbri kasutamiseks on segada seda nt mõne vesilahustuva kreemi sisse või tee hoopis nägu märjaks ning määri pulbrit otse näole. Selline mask jätab näonaha eriti pehmeks ja siidiseks ning võtab ka näost kergelt sellist paistetust maha. Lisaks parandab läbi selle ka naha seisukorda. Kuna Black Stuff on põletikuvastane, siis olen seda ise kasutanud ka nt igemepõletiku korral. Võtsin näpuotsa pulbrit ning panin otse põletikus igemele. Pulbriga saab aga ka kehast mürkide eemaldamiseks, kas kogu keha vanni või jalavanni teha. Teadupärast on ju nahk meie suurim organ ning kui ka nt seespidiselt Black Stuffi tarbida, siis üks esimestest puhastusmärkidest, mida inimesed märkavad on see, et nahale tekivad punnid. Seega kui juba tarbid seespidiselt Black Stuffi siis julgelt võid vanniveele ka pulbrit lisada, et oma kehapuhastust veel rohkem tõhustada. 

Nagu näha, siis on pulbri tarbimiseks tõesti väga palju erinevaid viise. Leia lihtsalt endale sobivaim ning naudi Black Stuffi kasutegureid. :)


Jane,
Black Stuffi maaletoojaSubscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus