Black Stuff
0,00  0
Cart

No products in the cart.

Continue Shopping

Ka sinu koer väärib paremat tervist

Meil on heameel, et oleme saanud tänu Black Stuffile teieni tuua toidulaualt puuduoleva osa ja seeläbi ka paljusid aidata.

Ka sinu parim sõber väärib parimat. Suurima rõõmuga teatame, et alates tänasest on sul võimalik Black Stuffi anda ka oma koerale, talle meelepärase maiusena.

Oleme turule toonud Black Balance'i, mis hoolitseb loomade soolestiku heaolu eest, tasakaalustades nende soolestiku mikrobioomi. Toode on välja töötatud kase ja musta pässiku ekstrakti abil.

Nii nagu inimestel, on ka loomadel üha enam probleeme soolestiku ja kõhuga. Soolefunktsioonis on olulised nii prebiootikumid kui ka probiootikumid ning Black Balance on väga tugev prebiootikum, mis soodustab kasulike mikroobide elujõudu.

Loomulikus elupaigas pakub loodus loomadele humiin-ja fulviinhappeid vee ja toidu kaudu, kuid koduloomadel on juurdepääs ainult toidule, milles eelpool nimetatud happeühendid peaaegu puuduvad. Seda toodavad mikroobid ja eriti ebapiisavat mikroobide aktiivsust leitakse üheaastaste põllumajandustoodete kasvukeskkonnas.

Meie toode sisaldab lignofenooli, mis on saadud kasepuidust, ja sellele on lisatud ka musta pässikut, et suurendada toote fulviinhappe sisaldust. Ekstraheerime puidust kõige puhtamat lignofenooli, sest sinna koguneb ligniin, mis sisaldab kõiki elutähtsaid aineid, mis on puul vajalike rakkude säilitamiseks, kaitstes end vabade radikaalide eest, näiteks päikesekiirguse jms eest.

Toote 3 kõige olulisemat omadust on:

1. Improves the work of the stomach and intestinal microbiome;

2. Improves the absorption of nutrients from the digestive tract;

3. Removes heavy metals and free radicals from the body.

The use of the product has also shown prophylactic properties, as no new lesions were observed in horses that had suffered from the stress of travel and competition during the test period. In addition, it was reported that horses are now less stressed during work and competition and are more resilient. Blood tests performed before and after using the product showed no adverse effects, and no clinical side effects have been observed to date.

Tänapäeval on soole mikrobioomi olulisusest kõigi haiguste osas üha laiem teadlikkus ning tehakse ka laiemaid uuringud. Isegi kaasaegse meditsiini isa Hippokrates viitas juba 2000 aastat tagasi, et kõik haigused algavad soolestikust.

Subscribe to our newsletter

Interested in special offers and the latest news from us?
Sign up here!

Terms & conditions Privacy policy
©2023 Black Stuff. Made with ♥
by Sinu Turundus