Black Stuff
0,00  0
Ostukorv

Ostukorvis ei ole tooteid.

Continue Shopping

Kui naaseme õige tagasi kogu soolestikus toimuva juurte juurde.

Sarnaselt inimeste vahelisele suhtlusele, põhineb kõik ka meie kehas kommunikatsioonil - seda siis rakkude ja organite vahel. Selle tulemusena on meil keha, mis teab täpselt kuidas kõlavalt naerda või hoopis lustakalt tantsu lüüa.

Kui aga see suhtlus ei toimi – on see siis liiga nõrk, ebaselge või vastupidi liiga intensiivne ja kaootiline – tekivad paljud terviseprobleemid.

Lisaks koostööaldis olevatele bakteritele on meie organismis aga ka taolisi viiruseid ning seeni. Nemadki peavad meiega läbi saama ja tavaliselt õnnestub see vahetuskaupa tehes, mis näeb välja umbes nii - kui üürid mulle välja hubase elamispinna enda peensooles annan sulle vastu teatud ühendi. Võib aga juhtuda, et kõik üürnikud ei ole eeskujulikud ning esineb sissemurdjaid ja puuküürnikke. Nemadki on osa meie igapäevasest reaalsusest ja olgu me tänulikud selle eest! Miks? Sest kui kõik toimiks tõrgeteta, oleksime me pidevas õnne seisundis ja pikemas perspektiivis kukuks maailm kokku. Kuna sellises olukorras viibides ei suudaks ka õnne tajuda, hakataks teineteist ründama - algaks sõda. Meie organismis paiknevad rakud meenutaksid tüdinud armeed, kes on varustatud kõikvõimalike relvade ning jõududega, kuid hakkavad hävitama nii endid kui vastaseid. Piltlikult öeldes just nõnda autoimmuunhaigused sünnivadki.

Näiteks psoriaas - autoimmuunne põletikuline nahahaigus, mis võib olla näide üliaktiivsest naharakkude tootmisest, mida põhjustavad kaootilised ja ebatäpsed põletikulised signaalid. Naharakkudest ei tule tagasi ühtegi sõnumit, mis ütleks: "Meid on praegu liiga palju, lõpetage uute tegemine". Ja kui tulebki, jääb see kuulmata, sest sõnumitooja jäi teel magama.

Tuleme tagasi chaga seente ja Black Stuffi juurde, kellelt tuleb piltlikult öeldes meie organismile täpselt selline näägutamine, mis tagab, et meie rakuarmeel ei hakkaks igav. See on meie abimees, aga – nagu kõik muu siin maailmas – ei tee ka Black Stuff iseenesest imesid ega pole mingi imeravim. Nii nagu ei leia imerohtu ka apteegist ja isegi kui tundub, et see siiski sealt leitud on, ei tööta ka see ilmselt kaua. Asi on selles, et kui meie keha ei ole sunnitud end aitama, mis juhtub kui me varustame teda väljastpoolt kõige vajalikuga – ensüümide, hormoonide ja muude signaali- ja toimemolekulidega –, siis lõpetab ta tähelepanu pööramise enda funktsioneerimisele ehk lõpetab ensüümide, hormoonide ja muude vajalike molekulide tootmise, muutub laisaks ning sõltuvaks kõige vajaliku välistest allikatest. Kõige äärmuslikum näide, mis siinkohal võiks tuua on, et kui lõpetada järjepidevalt tarvitatud tablettide manustamine lihtsalt päevapealt, võib see lõppeda surmaga just eeltoodud põhjustel.

Loobudes vastutusest oma haiguste ja probleemide eest, loobume ka õigusest oma tervist toetada. Ja oleks tohutult kahju, kui meist saaksid inimeste näol jõuetud marionetid. Seega on siililegi selge, kuis iga väiksemgi jõupingutus, mida teeme oma tervise edendamiseks, viib meid lähemale iseenda paremale versioonile kõigil võimalikel tasanditel. Black Stuffi näol näiteks aktiveeritakse keha ise omastama, muutes see iseseisvamaks ja tugevamaks.

Kuidas sobivad võrrandisse aga kõikjal esinevad elektronid ja elektrilaengud? Inimkeha, nagu iga teinegi kosmoses leiduv ühend, on tihendatud energiavorm. See energia tuleneb elektronidelt ja need peavad olema tasakaalus – vastastikuses tasakaalus ja suhtluses. Kui suhtlus muutub liiga agressiivseks, rebeneb keha ka stressi pinge all. Kui see on liiga passiivne, muutub keha jällegi apaatseks ning selle tagajärjel toimub närbumine.

Iga äärmus on kahjulik ja diplomeeritud molekulaarbioloogina tsiteerib artikli autor Kristýna Zezulová Paracelsust: "Erinevus ravimi ja mürgi vahel on annuses." Iseenesest pole miski mürk ega ravim.

Ka Black Stuff ei ole lahendus kõigele ja võib-olla pole see isegi mitte kõigi jaoks, kuid see võib olla veel üks puuduolev pusletükk meie tervise parandamise poole. Optimeeritud vitamiinide, mineraalide, vee ja toitainete omastamisega saame toetada oma keha talitlust ning seeläbi parandada juuste, küünte ja naha kvaliteeti, tõsta immuunsust ja vähendada refluksi, puhitust, liigesevalu ja põletikku, seedehäireid, peavalu ja isegi pohmelli.

Lisaks inimorganismile toimib Black Stuff aga sarnaste vaevustega loomadel (välja arvatud pohmell), mis pole tegelikult kuigi üllatav, kuna nende bioloogia ei erine oluliselt meie omast. Kuid siiski. Tasub teada, et Black Stuff töötab meie igaühe jaoks individuaalsete erinevustega kooskõlas meie geneetikapagasiga. Spetsiifilisi mõjusid see ei tõota, sest toetab meie tervist ja organismi talitlust üldiselt ning seetõttu avaldub paranemine just sellisel tasemel, mille üle on kannatanud just Sinu keha. Black Stuff on tööriist, mitte ravim, toit ega ime. See on viis, kuidas toetada oma keha täpselt nõnda palju, et see saaks ise taastuda, nii nagu ta vajab.

Ehk lühidalt - kuidas Black Stuff töötab:

Eemaldab kehast raskmetallid, toksiinid, parasiidid ja vabad radikaalid tänu enda antioksüdantsetel omadustele, muutes seeläbi efektiivsemaks mineraalide ja toitainete imendumise meie organismi.

Hoiab tasakaalu meie rakkudes ja mikrobioomis toimuvates protsessides, tänu millele soodustab homöostaasi ehk organismi stabiilset sisekeskkonda.

Aitab kaasa toitainete, vitamiinide ja mineraalide imendumisele, sest toimib tõhusa transportijana.

Autor: Kristýna Zezulová, molekulaar- ja neurofüsioloogiateadlane.

https://blackstuff.world/blogs/blog/everything-is-about-communication-between-our-cells

Subscribe to our newsletter

Oled huvitatud eripakkumistest ja meie uudislugudest?
Liitu meie uudiskirjaga!

Tingimused Privaatsuspoliitika
© 2023 Black Stuff. Armastusega tehtud! ♥
by Sinu Turundus